Inspirováno přírodou

Ukázky naší práce

Mechové obrazy


Pro tmavá zákoutí bez dostatečného světla jsou vhodné obrazy ze stabilizovaného mechu. Jsou téměř bezúdržbové, přitom působí svěžím zeleným dojmem. 

Kokedamy


Nemáte prostor pro pokojovou květinu? Chcete mít doma něco originálního? Pořiďte si domů kokedamu! Rostliny zavěšené u stropu obohatí váš prostor, jsou nenáročné a jejich údržba je snadná. Postačí ji 2 x týdně namočit na chvíli do misky s vodou a nechat okapat.   

Údržba ploch zeleně


Díky technice jsme schopni posekat i méně přístupné nebo svažité pozemky, i méně udržované.  Poradíme s údržbou zeleně, pomůžeme s úpravou živých plotů, prořezem stromů i novou výsadbou.  Chcete raději návrh zahrady a dokážete ji pak osázet sami? Není problém, projekt vyhotovíme dle vašeho přání a potřeb. 

Naše realizace 

Logo 

Schwan Cosmetics, Český Krumlov

Logo společnosti Schwan Cosmetics, na výrobním závodě v Českém Krumlově. Průměr loga je 7m a je tvořeno z barvených oblázků. Realizace Březen 2019

Atrium 

Schwan Cosmetics, Český Krumlov

Atrium v kancelářské části výrobního závodu Schwan Cosmetics v Českém Krumlově. Atrium je řešeno jako klidová odpočinková zóna pro zaměstnance.